Pradžia

Biudžetinė įstaiga, Stoties g. 16, Meškuičiai, Šiaulių r., kodas 190058278

SKELBIA ATRANKĄ:

1. GIMNAZIJOS TECHNOLOGIJŲ MOKYTOJO PAREIGYBEI UŽIMTI

Atranka organizuojama vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 patvirtintu ,,Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu“.

Pareigybės lygis –  A2.

Pareigybės paskirtis: mokyti 5-8 klasių mokinius technologijų, 9-10 klasių mokinius technologijų – konstrukcinių medžiagų, II-IV G klasių mokinius statybos ir medžio apdirbimo programų.

2. GIMNAZIJOS PSICHOLOGO PAREIGYBEI UŽIMTI

Pareigybės lygis –  A1.

Gimnazijos psichologo pareigybės paskirtis - įvertinti ir padėti spręsti mokinių psichologines, asmenybės ir ugdymosi problemas bendradarbiaujant su mokinio tėvais (globėjais, rūpintojais) ir mokytojais.

3. GIMNAZIJOS UŽSIENIO(ANGLŲ) KALBOS MOKYTOJO PAREIGYBEI UŽIMTI

Pareigybės lygis –  A2.

Pareigybės paskirtis: mokyti 5-12 klasių mokinius anglų kalbos,  supažindinti su užsienio kalba, kaip  žmonių bendravimo priemone.

KVALIFIKACINIAI REIKALAVIMAI

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus: prašymą leisti dalyvauti atrankoje; asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją; išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją; gyvenimo aprašymą. Pretendentai gali pateikti rekomendaciją (as)

Atitinkantys reikalavimus pretendentai bus kviečiami į pokalbį (data ir laikas bus pranešti nurodytu el. paštu arba telefonu).

Dokumentai siunčiami iki rugsėjo 6 dienos:

II. Šiaulių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Šiaulių r. Meškuičių gimnazijos direktoriaus pareigas 5 (penkerių) metų kadencijai.

Konkurso paskelbimo data – 2018 m. birželio 4 d.

Atrankos data - 2018 m. rugsėjo 27 d.

Išsamesnė informacija tel. (8 41 ) 596651, 596648,  el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiančio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą ., interneto puslapyje adresu  http://www.siauliuraj.lt/Gyventojams776151301

Veiklos filosofija: „...kad žmoguje neužgestų Žmogus“ (M. Lukšienė).

Vizija: doras, savarankiškas, iniciatyvus mokinys, nuolat besimokantis, atsakingas, savo dalyką gerai išmanantis, ugdytinius ir kolegas gerbiantis mokytojas, solidari, kūrybinga ir nuolat tobulėti siekianti bendruomenė, savo vaidmens pokyčius suvokianti, atpažįstanti ir pripažįstanti organizacija.

Veiklos prioritetas: aukšta ugdymo(si) kokybė.